Długoterminowy wynajem auta – czy to się opłaca?

Wiemy, że wynajęcie auta na krótki okres czasu jest bardzo korzystne – na przykład gdy jedziemy na wakacje innym środkiem transportu, bo po prostu jest taniej, ale na miejscu potrzebujemy wozu, żeby zwiedzić okolicę. Istnieje jednak oferta długoterminowego wynajmu auta, z której również wiele osób korzysta – i bardzo to sobie chwali!

Czy rzeczywiście jest to tak bardzo opłacalne?

Wynajem długoterminowy samochodów ma liczne korzyści – po pierwsze, jest nią możliwość jeżdżenia wymarzonym samochodem przez te osoby, których nie byłoby stać na jego zakup. W dodatku opłaty są niższe, niż w przypadku leasingu, a czas trwania umowy można dostosować do swoich potrzeb. W wielu przypadkach istnieje zresztą później możliwość wykupienia samochodu, który przez tak długi czas się wypożyczało. A jeśli ktoś wynajmuje samochód dla swojej firmy, powinien wiedzieć, że nie wpływa to w ogóle na zdolność kredytową – gdy normalny zakup na raty oczywiście miałby w tym przypadku duże znaczenie.

Gdzie szukać rozwiązania?

Istnieje wiele firm, które świadczą usługi długoterminowego wynajmu wozu – w tym między innymi doskonała Fleet Solutions. Więcej informacji o ofercie wszyscy zainteresowani znajdą na stronie biznes.fleet-solutions.pl.